Darčekové poukazy

Darčekový poukaz je určený k úhrade nákupu na falabella.sk a môže byť uplatnený na celý sortiment s výnimkou nákupu ďalších darčekových poukazov. Nie je možné ním hradiť poplatky za dopravu ani služby. Existuje len v elektronickej verzii. Zakúpením darčekového poukazu je poskytnutý súhlas s podmienkami použitia. Darčekový poukaz obsahuje unikátny zľavový kód, ktorý stačí vložiť do určeného poľa v košíku „Vložiť zľavový kupón“, hodnota poukazu sa automaticky odpočíta z celkovej ceny objednávky a následne zostáva už len doplatiť zostatkovú hodnotu objednávky.

darcekovy kod

 

Podmienky použitia:

1. Hodnota uvedená na darčekovom poukaze vám bude odpočítaná z ceny nákupu v internetovom obchode na www.falabella.sk.

2. Darčekový poukaz nie je vymeniteľný za peniaze. Hodnotu darčekového poukazu je možné vyčerpať len jednorazovým nákupom. V jednej objednávke je možné použiť maximálne jednu poukážku.

3. V prípade tovaru, na ktorého nákup bol uplatnený kód, vám bude (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) vrátená suma prostredníctvom náhradného kódu.

4. Kód je platný 1 rok od nákupu, po uplynutí tohoto dátumu sa kód stáva neplatným a jeho platnosť nie je možné predĺžiť.

5. Darčekovým poukazom možno uhradiť len nákup v internetovom obchode na stránke www.falabella.sk s výnimkou nákupu ďalších darčekových poukážok. Nie je možné ním hradiť poplatky za dopravu ani služby.

6. Uhradením hodnoty darčekového poukazu súhlasíte s podmienkami na jeho použitie.

7. Po použití poukazu/kódu na úhradu nákupu na www.falabella.sk sa poukaz stáva neplatným.

8. Kód nemôže byť nijako nahradený v prípade straty alebo zničenia daňového dokladu.

9. Na získanie podrobných informácií, ako postupovať pri uplatnení poukazu pri nákupe cez e-shop, navštívte našu internetovú stránku www.falabella.sk/poukazy , kontaktujte nás emailom na info@falabella.sk alebo volajte na infolinku +421 905 877 448 .

10. Kupujúci nie je oprávnený kód ďalej predávať tretím osobám. V prípade, že to aj napriek tomuto zákazu urobí, je plne zodpovedný za prípadné škody, ktoré tretím osobám vzniknú.

11. Nákup tovaru sa riadi platnými Obchodnými podmienkami a Reklamačným poriadkom spoločnosti Falabella s.r.o..