NAF Muck Off pre odstránenie škvŕn 500ml

Kód: NAF30012050
Neohodnotené
Značka: NAF
€14,99 €29,98 / 1 l
Skladom (2 ks)

Muck off je veľmi silný prípravok v spreji na škvrny akéhokoľvek pôvodu. Jednoducho a neuveriteľne ľahko odstráni škvrny od hnoja či z trávy a zanechá len čistú srsť bez znečistenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinný prípravok stačí naniesť pomocou rozprašovača na škvrnu, nachať pôsobiť po dobu 5 minút a zmyť pomocou vlhkej hubky alebo handričky. Prípravok je určený iba na skrášlenie koňa.
Návod na použitie: Jednoducho vytlačte primerané množstvo prípravku Muck off na ruku, handričku alebo priamo na znečistené miesto a dobre vmasírujte. Nechajte päť minút pôsobiť a jednoducho zotrite uvoľnené nečistoty vlhkou špongiou alebo handričkou. Neaplikujte na poranenú alebo podráždenú pokožku a vyhnite sa oblasti očí. Po použití koňa vždy dôkladne opláchnite čistou vodou.

Zloženie: citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxicitronellal, linalool, 2-chlór-2-metyl-4-izotiazónil-3-ón-2-metyl-2,3-dihydrogenizotiazol-3-ón
Varovanie: Spôsobuje vážne poranenie očí. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a je možné ich vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Po použití si umývajte ruky.

Upozornenie: Po použití pevne uzavrite. NAF odporúča 24h pred prvým použitím vyskúšať na malej ploche. Určené iba pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Skladujte vo zvislej polohe.

Objem: 500ml

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika pre kone
Záruka: 2 roky
#sizes_table#: hidden